מוצרי טיפוח לאשה

חד הדברים הנעימים בלהיות אישה הוא החופש לקנות ולהשתמש בחופשיות במוצרי טיפוח. גברים חושבים שנשים שומרות על טיפוח בכדי למצוא חן בעיניהם, אולם אינם יודעים כי למעשה אנחנו משתמשות במוצרי טיפוח... בשבילנו ! השימוש בבשמים, בקרמים, בדאודורנטים (מישהו אמר רקסונה ?) עושה נעים לגוף ולנפש, גורם לנו להרגיש טוב עם עצמנו, עם מראה העור ועם הריח הנעים שנודף ממנו, ובמילים אחרות – מי שמחפש מתנה שווה לאישה שאיתו, שיתכבד ויפסע קודם כל אל מדפי מוצרי הטיפוח. זו התחלה מצוינת.

מהי שגרת טיפוח ומהי הדרך הנכונה לפתח אותה ?

על מנת להיות מטופחות וזוהרות לשנים רבות, נדרשות נשים לאמץ לעצמן שגרת טיפוח כבר מגיל צעיר. אין זה נדיר לפגוש ילדות המזליפות על גופן טיפות ראשונות של בושם כשאימא לא רואה, או נערות המשתמשות בקרמים על מנת לשמור על עור הפנים, במיוחד בשנות ההתבגרות מלאות ההורמונים והפצעונים. פעמים רבות, כשפוגשים נשים מבוגרות בעלות עור חלק ומטופח ושואלים אותן לסוד שלהן, הן מספרות כי הרגילו את עצמן לשימוש במוצרי טיפוח, וכי הכניסו את שגרת הטיפוח לסדר יומן העמוס. ואגב, המבקשת לשמור על שגרת טיפוח אינה נדרשת לעמידה של שעות מול המראה ביום, כי אם למספר צעדים קלים ופשוטים.

בשוק ישנם כמובן המוני מותגים של מוצרי טיפוח, יקרים יותר ופחות, תוצרת הארץ או מיובאים. בהמשך המאמר נדון אודות האופן המתאים לבחירת מותגי הטיפוח בדגש על דאודורנטים ותוך הדגמת המותג Rexona אולם חשוב להבין כי על מנת לבחור את מוצרי הטיפוח המתאימים לך באופן אישי, אינך צריכה להקשיב לחברות או לפרסומות בעיתון, כי אם לעצמך, לגופך ולטעמך בלבד.

ומיהו מלך מוצרי הטיפוח לאישה ? הדאודורנט כמובן !

אחד הדברים החשובים ביותר הוא רכישת הרגלי השימוש בדאודורנט. לנשים מבוגרות ברור, כי הדאודורנט הוא חלק בלתי נפרד מהיומיום, וגם מי שאינן חובבות מוצרי טיפוח יקרים דוגמת בשמים וקרמים משתמשות בדאודורנט בעת היציאה מהמקלחת. עם זאת, כמו בכל שימוש במוצרי טיפוח, חשוב מאוד לבחור את הדאודורנט הנכון, המתאים ביותר לעור האישה ולצרכיה. בהמשך מאמר זה נדגים כיצד דאודורנט רקסונה מאפשר בחירה נכונה בהתאם לסוג העור, וכיצד מי שמשתמשות בדאודורנט רקסונה יודעות כי עורן מוגן ובטוח.

אז כיצד לבחור דאודורנט ? ומהם היתרונות של REXONA?

עדיף לבחור דאודורנט אנטי פרספירנט דוגמת דאודורנט רקסונה. דאודורנטים אנטי פרספירנטים עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המונעת הפרשת זיעה, בכך לא מאפשרת את הריח הרע שנוצר בעת שהזיעה פוגשת חיידקים ופטריות.

אם אתן סובלות מעור רגיש, כדאי לבחור דאודורנט המתאים לסוג עור זה. דאודורנט אנטי פרספירנט של REXONA לדוגמא, נבדק על בעלות עור רגיש ונמצא מתאים, מטפח ובעל הרגישות הנדרשת עבורן .

הקפידו להבדיל בין דאודורנט היפו אלרגני ובין דאודורנט לעור רגיש. הראשון נבדק על בעלי עור רגיל ונמצא שאינו גורם לאלרגיות. השני, לעומת זאת, דוגמת דאודורנט רקסונה לעור רגיש, נבדק ספציפית על בעלות עור רגיש, לפיכך, מי שבוחרת להשתמש בדאודורנט REXONA יודעת שעורה בטוח, וכי בעקבות שימוש בדאודורנט רקסונה לא יגרם לה שום נזק.

זכרו, כי דאודורנטים לגברים נועדו לגברים בלבד, וכדאי לנשים שלא לעשות בהם שימוש (או במילים אחרות – השאירו לגבר שלכן את רקסונה שלו ורכשו לעצמכן REXONA משלכן).

וכמובן – לפי הריח ! בעת שאתן מחפשות דאודורנט חדש, תוכלו לנסות ולהריח אותו בעדינות על עורכן, על מנת לעמוד על טיבו. לדאודורנט REXONA, למשל, יש מספר ריחות, מביניהם בוודאי תוכלנה למצוא את דאודורנט רקסונה המתאים לטעמכן הריחני.