מהי החלקה יפנית?

החלקה יפנית היא צורת החלקת שיער. בניגוד לרוב צורות ההחלקה, בהן מורח המעצב חומרים כימיים רבים העלולים לפגוע בבריאות השיער, בהחלקה יפנית ההחלקה גם הופכת את השיער לחלק ויפה, וגם תורמת לבריאותו.

החלקה יפנית משנה את ההרכב הפנימי של השיער. בהחלקה יפנית מזרימים מינרליים וויטמינים המזינים את השיער, מחליקים אותו וגם מחזקים את השיער וגורמים לו להראות יפה ואיכותי. בתהליך ההחלקה היפנית משתמש המעצב במגהץ קרמי השומר על דרגת חום אחידה בכל חלקי השיער. תהליך ההחלקה היפנית והטמפרטורה היא אינדיבידואלית ושונה מאישה לאישה, לכן מעצב מקצועי ידע להתאים את התהליך ללקוחה.

החלקה צרפתית לעומת החלקה יפנית

מתלבטת בין החלקה יפנית לבין החלקה צרפתית?

החלקה צרפתית הינה צורת החלקה הפותחה בצרפת. בהחלקה צרפתית, המעצב ימרח את שיערך בחומר המכיל סרמידים והוא גורם להגברת לחות השיער, גמישותו והרכות שלו. בהמשך הטיפול, ישתמש המעצב במגהץ החלקה קראמי על מנת ליישר ולהחליק את השיער, פעולה זו תורמת לחיזוק השיער. החלקה צרפתית מתאימה לסוגי שיער רבים, אך היא לא מתאימה לשיער הצובע בגוונים. החלקה צרפתית אינה פוגעת בשיער, אך כששיער חדש צומח יש לבצע גם לו החלקה על מנת לשמור על אחידות השיער ולחזקו. החלקה צרפתית נראית שונה מהחלקה יפנית ומומלץ להשוות על מנת לבחור בטיפול המתאים ביותר לך

טיפולים להסרת שיער

הסרת שיער הינו תהליך של הסרת שיער לנשים,מאזורים שונים בגוף, לצורכי אסתטיות ושמירה על העור. הסרת השיער יכולה להתבצע בצורות שונות, לרוב על ידי שימוש בשעווה חמה. הסרת שיער מתבצעת לרוב מאזורים בגוף כמו הרגליים, המפשעה, הבטן, הגב ולעיתים גם הידיים והפנים. טיפול הסרת שיער הינו טיפול רגיש וחשוב לעבור אותו רק במכון מקצועי על מנת לא לפגוע בגופך, ולא לגרום לכאב מיותר או לנזק.