הידרדרמי – הסוד שלא גילו לך

מעניין לראות שבארץ כמו שלנו, שטופת שמש וחושפת גוף ואיברים, שגרת טיפוח של עור הפנים והגוף (כמו טיפולי צלוליט, לדוגמה) עדיין אינה 'מאסט' תרבותי וחברתי. אפשר להסתכל על תרבויות אחרות, בעיקר אירופאיות בהן ניתן לראות כי טיפול קוסמטי חודשי לא שונה מהטיפול השנתי אצל רופא השיניים. טיפול קוסמטי שומר על מראה העור שלך ודואג לבריאות של האיבר הגדול ביותר בגוף שלך ורופא השיניים מקפיד שהשיניים שלך יהיו במצב תקין.

נשים אירופאית יודעות משהו שאת לא...

נשים אירופאיות שנכנסות למכון קוסמטי מחפשות קוסמטיקאית שתלווה אותן לאורך חודשים ושנים, כזו שתדע להתאים להן את הטיפול שהן צריכות כל חודש מחדש. אם יציעו להן רק טיפול אחד, הן ידעו שמדובר במקום לא מקצועי.זו הסיבה שמכוני הקוסמטיקה הנחשבים באירופה ובערים גדולות אחרות מסביב לעולם החליטו לתת ללקוחותיהם טיפול קוסמטי יוצא מן הכלל. הטיפול הזה הוא רק לכאורה טיפול קוסמטי רגיל, כיוון שבפועל הוא טיפול אישי המותאם לצרכים הספציפיים של העור שלך. זהו למעשה כוכב הטיפולים של מכוני היופי הנחשבים בעולם ושל הנשים שבאמת מבינות עניין. לאורך זמן הוא שומר על העור שלך צעיר ורענן.

מים מים בששון

הטיפול נקרא הידרדרמי (הידרה דרמי), כיוון שהוא מחדיר לחויות וחומרי הזנה הכרחיים אל עומק העור. מרבית התכשירים לא עוברים את שכבת העור החיצונית שמורכבת בעיקרה תאים מתים שבינם לבין לחות אין שום קשר.כלומר, לא משנה כמה מים תשתי העור צריך תוספת לחות המגיעה מבחוץ.

פינוק מתקדם

טיפול הידרדרמי הוא טיפול קוסמטי מתקדם הנעזר בגלגיליות מיוחדות המעבירות זרמים חשמליים עדינים המזרזים את זרימת הדם, ניקוז רעלים וספיגה טובה יותר של הלחויות וחומרי ההזנה בתאים. זהו טיפול המטפל בשכבת העור בה באמת נוצרים הפגמים ועוזר לעור לשקם את עצמו באופן טבעי.ניקוז הרעלים וזרימת הדם הטובה יותר מאפשרים לעור לפעול כעור צעיר ובריא ופנייך הופכים רגועים ונינוחים יותר. העור מצליח להיפטר מגורמי הזיהום המכבידים עליו והוא הופך שליו יותר ולכן הוא מתפקד טוב יותר.

מגיע לך אוסקר

התוצאה היא עור פנים במיטבו; בריא, זוהר וקורן יופי ואת תרגישי נפלא, ממש כאילו את צועדת על השטיח האדום. זו הסיבה כי טיפול קוסמטי הידרדרמי יכול להתבצע רק על ידי קוסמטיקאיות מן השורה הראשונה שהוכשרו בקורסים מיוחדים ויודעות ליצור עבורך את התוצאות היפיפיות האלו.טיפול הידרדרמי אחד הוא מענג הן בזמן הטיפול והן בתוצאות המתקבלות, אבל נשים שמבינות עניין, יודעות שקבלת טיפול קוסמטי ייחודי שכזה, חודש אחרי חודש ישווה לפניהן מראה קורן בריאות ויופי יום אחרי יום למשך שנים.