מיהו הדאודורנט העומד במבחן

הקיץ הוא ללא ספק תקופה מאתגרת. לא רק החום, היתושים, מחירי האבטיחים (ואיכותם) או הצפיפות בחוף הים. בכל משאל שיבוצע בין אזרחי ישראל יעלה, כי אחד המטרדים הגדולים ביותר של עונת הקיץ הוא ההיגיינה הירודה של אנשים, וריח הזיעה המוגבר הנודף ממי שלא השכילו לטפח את עצמם (ולהגן על סביבתם). חשיבות השימוש בדאודורנט בתקופת הקיץ מתחזקת פי כמה, ואנחנו יצאנו לבדוק – מיהם הדאודורנטים שעמדו במבחן הקיץ ושרדו את תנאי הזיעה, החום והאבק ?

על חשיבותה של ההיגיינה בחודשי הקיץ

הקיץ הישראלי הוא באמת לא תקופה קלה בהיבטי שמירה על היגיינה וניקיון. הבילויים בחוץ, המערבים חום, זיעה וחול, הטיולים המרחיקים אותנו ממקלחות והבילוי בחוף הים שעם כל הכיף – יש לו את המחיר ההיגייני שלו - כל אלה מציבים אתגרים לא מעטים בפני מי שמבקש להישאר נקי ומדיף ניחוחות נעימים. יש לזכור, כי בתקופת הקיץ מתעצמת הזיעה ומתעצם ריח הגוף. הזיעה היא אמנם המנגנון הטבעי של הגוף לקרר את עצמו ולהפריש לכלוך ורעלים, אולם בעת שהזיעה פוגשת חיידקים ובקטריות נוצר הריח הרע והשלילי כל כך.

טיפים לשיפור ריח הגוף בתקופת הקיץ

על מנת לשמור על היגיינה בתקופת הקיץ ולהימנע מריחות רעים, יש להרבות במקלחות (אפילו פעמיים ושלוש ביום), בעיקר לאחר פעילות גופנית או כל בילוי שאינו במזגן. בסיום המקלחת יש לעשות שימוש בדאודורנט (דוגמת Rexona, עליו נדבר מיד) וללבוש חולצות מאווררות ככל האפשר (טי שירט מכותנה מלאה, למשל) במקום חולצות שאינם מאפשרות את שחרור הזיעה (בדים סינתטיים).

זכרו, כי ריח הגוף מושפע גם מהתזונה והמאכלים העולים על שולחנכם. נסו להימנע ככל האפשר מאכילת מאכלים הידועים כנושאי ריחות המורגשים למרחוק, במיוחד בתקופת הקיץ כשעוצמתם של ריחות אלה אף מתגברת (אילו מאכלים ? שום, בצל חי, עמבה, חילבה, דגים ועוד).

ומה לגבי דאודורנטים בתקופת הקיץ ? ואיך יצא שדאודורנט רקסונה ניצח בכל המבדקים?

ברור כי בסופו של דבר, גם אם תשמרו על היגיינה מושלמת, המפתח להימנעות מריחות רעים בתקופת הקיץ מצויה בדאודורנט. עם זאת, כפי שנאמר בפתיח הכתבה, לנוכח שפע המותגים והמוצרים הקיים קשה לאתר את הדאודורנט הנכון והאפקטיבי ביותר עבורכם, ולשם כך בדקנו אנחנו את המצאי, זאת בלוויית הנסיינים שלנו שהצביעו כולם אל דאודורנט אחד שהוכיח את עצמו בכל שימוש – רקסונה.

אין ספק, כי אחד הדאודורנטים המובילים בשוק כיום הוא רקסונה . רקסונה הוא מותג חדש שעשה עליה לישראל רק בחודשים האחרונים, ואם יש דבר אחד שלגביו היו כל הנסיינים אחידי דעה, הלא הוא העובדה כי דאודורנט Rexona לא רק מבטיח להתגבר על הזיעה ולמנוע ריחות רעים בתקופת הקיץ – דאודורנט Rexona גם מקיים.

דאודורנט רקסונה הוא דאודורנט אנטיפרספירנט וככזה הטכנולוגיה שלו ייחודית – בתוך דאודורנט Rexona מצוי חומר ההופך לג'ל במגע עם הזיעה, כך שנמנעת הפרשת זיעה וכמובן נמנע המפגש בינה ובין החיידקים והבקטריות הגורמים לריחות הרעים. יתרון נוסף של דאודורנט Rexona שאפשר לו לנצח את מתחריו הוא העובדה, כי דאודורנט Rexona מיועד לעור רגיש, אינו גורם לגירודים ואף מטפח את העור (נתון חשוב במיוחד בימי הקיץ היבשים והקשים). זאת ועוד – ריחו העדין של דאודורנט רקסונה מתאים מאוד לתקופת הקיץ. כל מי שניסו את דאודורנט רקסונה מסרו, כי הוא משדר אווריריות וקלילות, בדיוק מה שחסר לכם בחום יולי אוגוסט.

ונקודה אחרונה, חשובה לא פחות – דאודורנט רקסונה אינו מכתים ואינו גורם להופעת כתמים לבנים, נתון חשוב במיוחד בעונת הקיץ, או אז חשוב מאוד לשמור על מראה החולצה ולהימנע ממבוכה באזור בתי השחי. בזכות דאודורנט רקסונה תוכלו ללכת גם עם גופיות בקיץ, ולהרגיש בטוחים ויבשים לאורך כל היום.