ספא אחרי חתונה

אין מתאים יותר אחרי חתונה מאשר ספא

אחרי יום הנישואין, אין כמו טיפול ספא מפנק כדי להרגיע ולהוריד את האדרנלין באופן נינוח מצד אחד, ומצד שני להכניס עמוק את תחושות האהבה הן בין הזוג הצעיר והן של כל קהל הנאספים אל הזוג ואל כל אחד מהם באופן נפרד.

ספא הוא מקום אידיאלי להרגעות הגוף והנפש. טיפולי מים מרגיעים ומטפלים יכניסו אתכם לאווירה המתאימה. שני זוגות ידיים, כל זוג ידיים מעסה אחד מבני הזוג בעיסוי ספא מקצועי באיכות הגבוהה ביותר, שני כוסות יין מפנקות, ומקום נעים לישון ולהיות בו – אין בילוי מפנק ומתאים יותר אחרי חתונה מאשר ספא.

עיסוי אוהב ועמוק

אחר ההתרוצצויות, החיבוקים, ההתרגשות, והריקודים הסוערים אל תוך הלילה בליל הכלולות, אין כמו עיסוי עמוק כדי להחיות את הגוף, להרגיע את השרירים, לפתוח שרירים תפוסים, ובכלל, להחזיר את הרגשת השלווה לגוף. עיסוי איכותי נוגע עמוק עמוק, בכל רקמה בגוף, עוטף את הגוף, ומשיב אותו אליכם טוב יותר מחדש. עיסוי הוא אחד מהתענוגות הגדולים ביותר שטיפול ספא יכול להציע. אם מצאתם ספא שיש בו מעסים מנוסים, יכול להיות שלא רק בני הזוג ירצו לבוא, אלא המשפחה כולה תרצה לקבל עיסוי איכותי באותו הספא, אולי אפילו בתוספת חופשה משפחתית משותפת לכמה ימים.

מסיבת רווקים-רווקות – הציתו את הדמיון

ולפני החתונה? מסיבות רווקים הן מההפקות שנעשו גדולות ומושקעות יותר בימינו. מסיבות רווקים-רווקות נהפכו לאירועים מרגשים, חווייתיים ממש, שבהם קבוצות החברים מארגנים פעילויות או הרפתקאות משותפות מיוחדות. אם אתם תוהים מה לעשות במסגרת מסיבת רווקים-רווקות שמתקרבת ובאה, שווה לבדוק מה עשו ועושים אנשים אחרים, אולי תמצאו כמה רעיונות מפתיעים שיציתו את דמיונכם.